Trend Topic İşlemlerinde Web Siteleri

Çalışmalarımızın geri dönüşleri hakkında bilgi almak ister misiniz ? 

Satın alacağınız Trend Topic hizmeti ardından web sitenizin reklamını yapmak isterseniz trendtopical.com hizmetleri tam size göre diyebiliriz. Satın alacağınız trend topic ardından web sitenizin trafiğinde üst düzey bir artış göreceksiniz.

Achieved a Click Through Rate of 0.09% generating a number of new sales
In the first month of activity the Cost Per Action was reduced by 20%
Return on Investment of 272%
Social shares by network

Trafik Artışı

Twitter Trend Topic hizmeti satın almanız ardından trafiğinizde gözle görülür bir artış olacaktır. Analizlerinizi incelediğinizde milyonlarca kişiye erişen adresinize yüzlerce, binlerce hatta on binlerce kişi tarafından ziyaretçi giriş yapacaktır.

Bilinirlik

Web sitenizin bilinir bir hal alması ardından marka bilinirliğini de arttıracak bir çalışma modeli olacaktır. Bu sayede aramalarda diğer rakip siteleri değil sizin web sitenizi ziyarete teşvik edecektir. Herhangi bir ihtiyaçta ise akla gelen ilk adres olacağı için farklı sitelere trafiği kaybetmemiş olacaksınız.

0.09% CTR

20% less CPA

272% ROI

Kullanıcı Deneyimini Kontrol Edebilirsiniz

Farklı kültür seviyelerinden, farklı gelir gruplarından ve birbirinden farklı karakterlere sahip insanların anlık olarak siteyi ziyareti sayesinde kullanıcı deneyimi analizinizi de yapabilmeniz mümkün. Bu sayede sitenizi ziyaret eden farklı kişilerin anlık aldığı aksiyonları takip ederek sitenizde gerekli düzenlemeleri de yapabilirsiniz. Bu sayede farklı kitlelere sahip olarak sitenizin kullanıcı deneyimi konusunda yeterli olup olmadığını da görebilmeniz mümkün olacaktır.