Twitter Reklam Hizmetleri

Twitter üzerinde kitlelere ulaşmak, ürün veya hizmetinizi Twitter kullanıcılarına ulaştırmak için Twitter Reklam Hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. 

Twitter üzerinde bir kampanyayı yada bir içeriği hedef kitlenize duyurmak için oluşturacağınız tüm reklam kampanyalarınızın yönetimine talibiz.

Ürün veya hizmetlerinizi Sosyal medya aracılığıyla milyonlarca kullanıcıya ulaştırabileceğinizi biliyorsunuz. Peki bu kullanıcılara ulaşacağınız yol ve yöntemleri belirleme konusunda bilgi sahibi misiniz? Doğru hedef kitleye ulaşmak ve yeri geldiğinde kamuoyu oluşturma hakkında viral reklamlar oluşturarak milyonlarca kullanıcıyı etkileyebilirsiniz fakat olumlu veya olumsuz olarak algı yönetimi yapabilmeniz için birçok faktör devreye giriyor. Biz Biliniyo olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm twitter reklam çalışmalarını ajansımız bünyesinde planlıyor ve yönetiyoruz.

Bilinirlik ve Marka Değeri 

Reklam kampanyalarınızın milyonlarca kişiye ulaşması, hem marka değerinizi arttırabileceğiniz hem de ürünlerinizi tanıtabileceğiniz reklam kampanyalarınız Biliniyo ile güvende.

İnfluencer Marketing

Sosyal medya marketing çalışmalarımız sayesinde marketing alt yapınızı büyütebiliriz. Dilerseniz milyonlarca kişinin takip ettiği influencerlar ile influencer marketing çalışmalarınızı yönetebiliriz.

Viral İçerik Üretimi

trendtopical.com olarak ihtiyaç duyduğunuz viral içeriklerin üretimi konusunda da çalışmalar yönetiyoruz. Detaylı bilgi iletişim kanallarımızda...

Oluşturulacak doğru bir viral içerik milyonlarca liralık reklam yatırımlarından daha büyük geri dönüşler elde edebilmenizi sağlayacaktır.