Twitter Reklam Ajansı

No Comments

Twitter üzerinden reklam vermek istiyor fakat çalışacak bir Twitter reklam ajansı bulamıyorsanız doğru yerdesiniz. Trendtopical.com üzerinden alacağınız tüm hizmetler Biliniyo Dijital bünyesinde kurumsal bir şekilde planlamalar dahilinde yapılmaktadır. Birlikte koordineli şekilde yapacağımız planlamalar ile Twitter üzerinden milyonlarca Twitter kullanıcısına ulaşabilirsiniz. Reklam planlaması dahilinde hedef kitlenize kısa sürede ulaşarak erişimlerinizi milyonlara çıkarabileceksiniz.

Twitter’da Yüksek Erişim Nasıl Alınır?

Twitter üzerinden yapacağınız paylaşımların büyük kitlelere ulaşması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fenomen hesaplardan retweetlerle reklam çalışmaları, Twitter Türkiye Gündemi çalışması ve daha bir çok çalışma modeliyle hesabınızda yapacağınız paylaşımların tamamını milyonlara ulaştırabilirsiniz. Milyonlarca takipçisi bulunan hesaplarda yapacağımız reklam çalışmaları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Twitter üzerinden Trend Topic olarak markanızın yada isminizin Türkiye gündeminde yer alan etiketler arasında yer almasını da sağlayabilirsiniz.

Twitter’da Trend Topic Olmak

Twitter üzerinden belirlediğiniz etiketin Türkiye gündeminde en çok konuşulanlar arasında yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde Twitter Türkiye gündeminde ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Etiketinizi belirlemeniz ardından bir kaç dakika içerisinde hashtagınızı Türkiye gündeminde üst sıralara sabitliyoruz.

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

There is no form with title: "SEOWP: MailChimp Subscribe Form – Vertical". Select a new form title if you rename it.

More from our blog

See all posts

Leave a Comment