Twitter Türkiye Gündeminde Etiket Satın Almak

No Comments

Belirlediğiniz bir etiket var fakat bunun gündeme gelmesi için elinizde yeterli hesap yok mu? Trendtopical.com olarak size bu konuda bir paket belirleyerek istediğiniz etiketin Türkiye gündemine girmesini sağlıyoruz. Yaptığımız çalışma ardından temizlenmiş gündemle gündeme gelen etiketten bizim attığımız tweetler silinerek sadece sizin gönderdiğiniz konuyla ilgili tweetler görünür. Bu sayede organik olarak gündemde kendi tweetlerinizle bulunursunuz. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan Twitter’da etiketinizle milyonlara ulaşabilirsiniz.

Twitter Trend Topic Satın Alındığı Belli Olur Mu?

Twitter üzerinden Türkiye gündemi hizmeti almanız ardından bot bir trend yapıldığı anlaşılmaz. Herhangi bir alakasız tweet olmayacağı için tamamen organik şekilde gündeme geldiği düşünülür. Yapacağınız satın alım ardından duyurmak istediğiniz konu yüz binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşacaktır.

Twitter Türkiye Gündemi Nasıl Satın Alınır?

Twitter’da belirlediğiniz etiketin gündeme gelmesini istediğiniz taktirde bizimle iletişim bilgilerimizden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ardından sosyal medya uzmanlarımız sizin için en uygun planlamayı yaparak çalışmaları başlatacaktır. Belirlenen saatte belirlediğiniz etiketiniz Twitter Türkiye Gündeminde yer alacaktır.

Hakkımızda

Trendtopcial.com Biliniyo Dijital bünyesinde hizmet veren kurumsal bir ajanstır. Alacağınız tüm hizmetler faturalı ve Biliniyo Dijital güvencesi altındadır.

Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşacaksınız

X'te alacağınız trend topic hizmeti ile milyonlarca X kullanıcısına ulaşabileceksiniz. Doğru etiketi belirleyerek milyonlarca kişinin ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Diğer Yazıları İncele